
Peuter en Kleuter Muziekles
Samen liedjes zingen en lekker bewegen! Goed voor de taalontwikkeling van je peuter of kleuter!
Tijdens de lessen peutermuziek zing je samen liedjes. De liedjes worden vaak ondersteund met gebaren om de taalontwikkeling te stimuleren en het begrip te bevorderen.
Muziek en beweging gaan tijdens de lessen samen. Peuters en kleuters vinden het heerlijk te bewegen op muziek en het bevordert de concentratie.
Tijdens de lessen ontdek je verschillende instrumenten. Er komen kleine instrumenten voorbij, zoals ritme stokjes en percussie. In deze lessen kun je echter ook kennis maken met grotere instrumenten zoals cajon, saxofoon, gitaar, ukelele en piano/keyboard.
Peutermuziek is geschikt voor kinderen van 2-4 jaar, kleutermuziekles voor 4-6 jaar. De papa’s, mama’s, opa’s , oma’s of nanny’s doen natuurlijk gezellig mee met de lessen.
De Wereld Muziek School biedt wekelijkse lessen op basis van een strippenkaart. Fijn en flexibel voor ouders met jonge kinderen!.
Klik voor meer informatie of om je aan te melden door via de roze (web)site button!
Tip: de Wereld muziekschool heeft naast de peuter lessen een nog veel breder aanbod op het gebied van muzieklessen!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!