Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peuter en Kleuter Muziekles

Samen liedjes zingen en lekker bewegen! Goed voor de taalontwikkeling van je peuter of kleuter!

Tijdens de lessen peutermuziek zing je samen liedjes. De liedjes worden vaak ondersteund met gebaren om de taalontwikkeling te stimuleren en het begrip te bevorderen.

Muziek en beweging gaan tijdens de lessen samen. Peuters en kleuters vinden het heerlijk te bewegen op muziek en het bevordert de concentratie.

Tijdens de lessen ontdek je verschillende instrumenten. Er komen kleine instrumenten voorbij, zoals ritme stokjes en percussie. In deze lessen kun je echter ook kennis maken met grotere instrumenten zoals cajon, saxofoon, gitaar, ukelele en piano/keyboard. 

Peutermuziek is geschikt voor kinderen van 2-4 jaar, kleutermuziekles voor 4-6 jaar. De papa’s, mama’s, opa’s , oma’s of nanny’s doen natuurlijk gezellig mee met de lessen.

De Wereld Muziek School biedt wekelijkse lessen op basis van een strippenkaart. Fijn en flexibel voor ouders met jonge kinderen!.

Klik voor meer informatie of om je aan te melden door via de roze (web)site button!

Tip: de Wereld muziekschool heeft naast de peuter lessen een nog veel breder aanbod op het gebied van muzieklessen!

Wereldmuziekschool

Mail direct

Mail direct naar Wereldmuziekschool

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!

Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.

Vaderdag knutsels

Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief