Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Spelen en smullen aan het strand!

Gepubliceerd op 21 mei 2024

Wat een fijne speeltuin bij de Langevelderslag. Die moesten wij even proberen! Sowiesso een héérlijk plek met de kids (en met jezelf;-)

Op een zonnige dag naar het strand: dat is altijd een goed idee. Bij de Langevelderslag vind je Strandplaats Nederzandt Deze link opent in een nieuwe tab en daar is een nieuwe speeltuin geopend. Lekker spelen in het zand en ondertussen zitten wij op het terras een kopje thee te drinken. Prima geregeld!

Leuke glijbanen, een waterbaan, schommels en klimrekken… niet alleen de kleintjes maar ook de grote jongens vermaken zich!

Pas op je oren!

Na het fijne spelen en ons kopje thee lopen we nog even door naar het strand van de Langevelderslag. Het water is nog wel wat fris!

En als we naar huis rijden worden we nog getrakteerd op mooie bollenvelden!

Kortom: een fijne tip voor een ontspannen dagje uit!

Tip: kijk hier voor nog veel meer fijne buitenspeeltuinen in en om Leiden! Deze link opent in een nieuwe tab

groet, Jantine – Kidsproof.nl

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Meer inspiratie

Meivakantie bij Boerhaave

Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) moederdag-uitje!

Nu te zien: Anaïs López!

Nieuw: Anaïs López - de Schildpad en de Monnik in Japanmuseum SieboldHuis. Met kinderactiviteiten!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

KidsPark

Springen, klimmen, glijden, disco dansen, voetballen of op een vette hindernisbaan spelen!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Ga je mee op Sprookjesreis?

Beleef een magisch avontuur deze meivakantie in het Kinderboekenmuseum. Masterclasses, workshops en meer!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief