

Blogs & inspiratie
Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?
Gepubliceerd op 15 maart 2025
Echt lengte is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!

Om ons heen zien we weer sneeuwklokjes en krokussen. Maar het gaat écht ‘lentekriebelen’ als er lammetjes zijn geboren. En hoera: die zijn er weer volop!
Bij ’t Geertje
Je kunt op kraamvisite bij Boerderij ’t Geertje in Zoeterwoude. Zo leuk! Ook hebben de moedergeiten altijd zin in wat lekkers en zijn de bakjes voer voor de grote geiten de hele dag beschikbaar. Maar als je geluk hebt mag je de kleintjes een flesje geven!
Naast de geitjes is er natuurlijk nog veel meer te beleven. De jongste was bijna niet van de schommel af te krijgen, we hebben marshmallows geroosterd en de pony’s zijn altijd favoriet.
In Voorschoten kun je ook volop lammetjes kijken. Bij Tante Tokkie Deze link opent in een nieuwe tab in Voorschoten hoor je vanuit de schapenstal schattig gemekker. Ook heb je hier geiten, varkentjes én kun je lekker smullen van ijs, pannenkoeken en meer. En bezoek ook zeker even de Natuurspeeltuin!
Vlakbij vind je Kinderboerderij Voorschoten Deze link opent in een nieuwe tab, ook zo’n héérlijke plek om van het groen en de dieren te genieten.
Bij Boerderij Nellesteijn Deze link opent in een nieuwe tab vindt ieder voorjaar ook een ware geboortegolf van lammetjes plaats. Kom gezellig even kijken in de stallen! Dat kan in de hele maand maart.
Op 6 april 2025 is de jaarlijkse Lammetjesdag bij Boerderij Boterhuys! Kom je ook knuffelen, spelen, er zijn kraampjes en meer!
Verder staan ook de geiten en schapen op de kinderboerderijen Deze link opent in een nieuwe tabniet stil en zijn er her en der ook lammetjes in aantocht of inmiddels net geboren! Bezoek bijvoorbeeld Kinderboerderij Merenwijk Deze link opent in een nieuwe tab, een heerlijke boerderij! Hier zijn weer volop kleine geitjes en lammetjes geboren. Leuk!
NB: Heb jij ergens lammetjes gespot die je kunt bekijken? Laat het ons weten via leiden@kidsproof.nl Deze link opent in een nieuwe tab. Dank!
Lees ook:
Alle blogs

Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!Meer inspiratie

Familie Audiotour Leiden
Waarom heet Leiden de 'Stad van Ontdekkingen'? Ontdek in deze gratis audiotour voor families!
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
Open Dag Muziekschool Leiden
Ontdek het nieuwe cursusaanbod bij BplusC en laat je kind gratis instrumenten proberen.