Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenweide Kweeklust

In het Leidse park Kweeklust in de Lage Mors vind je dierenweide Kweeklust.

De dierenweide van park Kweeklust is in de lente en zomer open voor het publiek. De dierenwiede wordt geheel gerund door vrijwilligers en heeft eem wintersluiting.

Voor kinderen zijn er naast de dieren aaien leuke karretjes om in te rijden.

Iedere woensdag- en zondagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur van maart tot eind oktober ben je weer welkom om de ezels, schapen, geiten, konijnen en cavia’s te ontmoeten en eventueel te knuffelen.

Park Kweeklust vind je in de Lage Mors aan de Leegwatherstraat.

De dierenweide wordt dagelijks beheerd door een enthousiast team van vrijwilligers.

Dierenweide Kweeklust

2332 XB Leiden

Mail direct

Mail direct naar Dierenweide Kweeklust

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Spot aan! bij BplusC

Dans, zing, maak film en stap zelf het podium op tijdens de Kinderboekenweek bij BplusC!

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Weekend van de Wetenschap 2026

Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Straal op het podium bij BplusC!

De Kinderboekenweek komt eraan! Van 30 september t/m 11 oktober staat alles in het teken van Spot aan! Bij de vestigingen van BplusC is er van alles te beleven. Sta zelf in de spotlights tijdens het Open Podium en ontdek de betaalbare workshops en cursussen van de muziekschool. En wist je dat een bibliotheeklidmaatschap gratis is voor kids t/m 18 jaar?