
Ouder Kindyoga Mini Camp
Tijdens dit tweedaagse Mini Camp beleef je samen met je kind de grootste yoga-avonturen! 4+
Ga samen mee op yogakamp in de natuur bij Fort aan de Klop van YogaSmiley 4+
Wil je een ontspannen weekend vol avontuur beleven met je kind? Ga dan mee op het Ouder-Kindyoga Mini Camp bij Fort aan de Klop, gelegen in het prachtige Utrecht!
Tijdens dit driedaagse mini-kamp dompelen jullie je onder in de natuurlijke schoonheid van Fort aan de Klop. Ontdek de prachtige bossen, geniet van gezelligheid rond de barbecue, en kom samen met je kind volledig tot rust tijdens ontspannende yogasessies.
Data 1: Vrijdag 25 juli t/m zondag 27 juli 2025
Data 2: Vrijdag 22 augustus t/m 24 zondag augustus 2025
Bij aankomst bij Fort aan de Klop worden jullie verwelkomd met heerlijke taart en thee. Jullie verblijven in gezellige slaapvertrekken en kunnen genieten van heerlijke maaltijden bereid met streekproducten.
Jullie slapen binnen in gezellige tenten met comfortabele matrassen. Op de ruime slaapzolder zijn 6 plekken beschikbaar voor ouder en kind, met toegang tot gedeelde badkamers en toiletten.
Daarnaast zijn er drie slaapkamers beschikbaar, elk met een eigen badkamer en toilet. Deze kamers zijn ideaal voor gezinnen van 2 ouders en 2 kinderen, maar ook geschikt voor bijvoorbeeld 2 vriendinnen met 2 kinderen, zodat iedereen zijn eigen ruimte heeft.
Uiteraard staat yoga centraal tijdens dit weekend. Er is een speciale ouder-kind yogales en jullie kunnen creatief aan de slag met mandala’s en dromenvangers gemaakt van materialen uit de natuur. Kortom, een weekend vol plezier, lekker eten, avontuur en ontspanning!
Klik door op de roze button voor alle informatie en reserveren.
Data:
- vrijdag 25 juli 2025
- vrijdag 22 augustus 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Yogasmiley
Sisalbaan 13
2352 AZ Leiderdorp
Openingstijden
Data 1: Vrijdag 25 juli t/m zondag 27 juli 2025Data 2: Vrijdag 22 augustus t/m 24 zondag augustus 2025
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nationale Archeologiedagen
Speuren, ontdekken en leren als een echte archeoloog in het Rijksmuseum van Oudheden!
Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Triceratops: de kudde – nu in Naturalis!
Sta oog in oog met vijf échte dino’s bij deze unieke familietentoonstelling.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!