Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetjebal Leiden

Kom samen met je kleintje voetbal spelen en plezier maken in Leiden en de Bollenstreek!

Wil je je kleintje kennis laten maken met de bal? Doe het samen bij Voetjebal Leiden-Bollenstreek met spel en een flinke dosis plezier. Kids van 2 t/m 5 jaar gaan samen met een ouder aan de slag.

Tijdens de lessen gaat het helemaal om de ontwikkeling van je kind en quality time samen. Speels leren ze de kleuren, tellen en symbolen kennen. Zo ontwikkelen de kids bij Voetjebal hun coördinatie, behendigheid en balans. Ze gaan aan de slag met kegels, speciale Voetjebalballen, hoepels, pitzakken en ringen. En dat allemaal in vrolijke kleuren!

De kids worden ingedeeld op leeftijd, om zo goed mogelijk aan te sluiten op de ontwikkeling. De lessen kun je volgen op zaterdag- en zondagochtend op verschillende locaties in Leiden en de Bollenstreek.

Locaties Voetjebal:

VOETJEBAL LEIDEN PROFESSORENWIJK

St. Josephschool, Oppenheimstraat 8, Leiden

VOETJEBAL OEGTGEEST POELWEIJDE
Openbare Montessorischool Oegstgeest
Lange Voort 261C
(vanaf 11 januari 2025!)

Een les duurt 45 minuten Ga op de website (via de roze button) naar het kopje ‘locaties & lestijden‘ voor het precieze lesschema.

Een heel Voetjebalseizoen duurt van september t/m mei en is 30 lessen. Wil je later instromen? Dat kan natuurlijk ook en dan wordt er zo snel mogelijk een plekje voor jullie gezocht.

Ontwikkel de motoriek van je kind, maar trap bovenal veel lol! Een heerlijk en leerzaam ouder-kind uitje.

Op zoek naar meer informatie of inschrijven? Klik op de roze button.

Voetjebal Leiden-Bollenstreek

Openingstijden Reguliere lessen zijn van september t/m mei. Later instromen is mogelijk.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Voetjebal Leiden-Bollenstreek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Leer fotograferen met je telefoon

Cursus voor kinderen bij Hortus Leiden. Vijf woensdagen, start 5 november! 10+
Reserveer

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!

Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief