Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kijken met de Kijkcoach

Met behulp van de Kijkcoaches kijk je bijzonder naar heel gewone dingen bij LAM museum in Lisse.

Met een internationale kunstcollectie rondom het thema voedsel & consumptie en Kijkcoaches kijk je bijzonder naar heel gewone dingen.

LAM museum is een foodart museum, of beter gezegd hét foodart museum. Alles draait om voedsel en kunst en vooral om kijken. Geen bordjes met informatie maar lekker zelf ontdekken.

Behoefte aan informatie? Dat kan met een online tour op je eigen mobieltje, maar maak vooral ook gebruik van de Kijkcoaches die rond lopen. Wij hadden super leuk contact met Nina, die ons allerlei vragen wist te stellen waardoor we toch ineens heel anders gingen kijken.

Kijkcoaches laten je thuis voelen, prikkelen je anders te kijken, geven liefdevolle zetjes, houden net zo van een diepzinnig gesprek als een goeie grap en kunnen luisteren, écht luisteren. Juist met kinderen is dat echt ontzettend leuk. LAM is dan ook oprecht een museum voor iedereen. Lees er meer over in ons blog en ga zeker een keer langs met je kids!

Meer informatie via de roze button of ons blog over LAM onderaan deze pagina.

LAM museum

Keukenhof 14

2161 AN Lisse

Prijs zie website via roze button
Mail direct

Mail direct naar LAM museum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Reserveer

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief