Strandpaviljoen Luchtig
Heerlijk genieten van zon, zee, strand, spelende kinderen en lekker eten bij de Wassenaarse Slag.
Familievriendelijk restaurant aan zee
Terwijl jullie lekker tafelen, leven de kinderen zich uit in de strandspeeltuin direct aan het terras of spelen fijn op het strand. Zowel de kleintjes als de wat oudere kids hoeven zich niet te vervelen. Strandpaviljoen Luchtig is dan ook ideaal voor een uitje met je hele familie.
– strandspeeltuin direct aan terras
– kindermenu mét gezonde opties
– bij minder weer ook een speelhoek binnen
Geniet van de zomer bij dit leuke strandpaviljoen aan de Wassenaarse Slag.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: zoek je nog een toffe activiteit of kamp voor in de schoolvakanties? Neem dan een kijkje bij onze verzameling vakantiekampen in en rond Leiden!
Strandpaviljoen Luchtig
Wassenaarseslag 33
2242 PG Wassenaar
Openingstijden
Alleen open van maart t/m okt. Check op de website via de roze button de precieze data.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!