Speur- en doeboekje Farao
Help de Farao in het Rijksmuseum van Oudheden zijn spullen terug te vinden! 4+
In het oude Egypte noemden mensen de koning ‘farao’. De Egyptische koning in dit speurboekje ziet er nog niet echt uit als een farao… hij is zijn spullen kwijtgeraakt! Ze liggen verspreid in het museum.
Kan jij helpen om ze te zoeken? Doe dan de opdrachten in dit gratis speur- en doeboekje.
Opdrachten uitvoeren en farao-stickers plakken
Dit speur- en doeboekje van Rijksmuseum van Oudheden laat kinderen op een speelse wijze kennismaken met de oude Egyptenaren. Het bevat een stickervel met stickers van spullen waaraan ze een farao kunnen herkennen.
Ze voeren vragen en opdrachten uit en plakken daarna de spullen op de juiste plek bij de farao. Tijdens de speurtocht gaan de kinderen ook tekenen, puzzelen en leren ze heel goed te kijken.
Voor kinderen vanaf 4 jaar
Prijs: gratis na entree, verkrijgbaar bij de kassa van het museum
Klik door op de roze websitebutton voor alle informatie.
Rijksmuseum van Oudheden
Rapenburg 28
2311 EW Leiden
Openingstijden
zie website via roze website button voor actuele openingstijdenPrijs
gratis bij museumentreeToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Monstermysterie in het RMO
Help zoeken naar het ontsnapte monster deze zomer in het Rijksmuseum van Oudheden! 7+
CORPUS UNLOCKED
Deze zomer is jouw lichaam het spel bij CORPUS UNLOCKED! Merk jij wat er in je lichaam gebeurt?
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dierenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!