Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mikmak Fashionistafeestje

Bij dit toffe Mikmak verjaardagsfeestje ga je zelf kleding pimpen als een ware Fashionista!

Mikmak Kreatief in Leiderdorp verzorgt dit te gekke Fashionistafeestje voor kinderen vanaf 6 jaar!

Tijdens dit creatieve feestje gaan jullie eerst een t-shirt pimpen. Hierna ga je aan de slag met make-up en mogen jullie zelf je nagels lakken. Als iedereen helemaal klaar is wordt er van jullie een kekke foto gemaakt die je via de mail nagestuurd krijgt.

Met dit feestje zijn jullie ongeveer 2 uur bezig. Kosten zijn € 17.50 p.p.

Feestjes kunnen uitgebreid worden met een High Tea of een broodje Mikmak voor of na de activiteit.( Dit tegen betaling.)

Mikmak heeft natuurlijk nog veel meer leuke creatieve feestjes, zoals een Beautyfeestje. Hier ga je eerst zelf een maskertje maken en dan aan de gang met make-up en nagellak. Verder kun je nog kiezen uit thema’s als Ballerina, Paarden, Prinsessen, Unicorn, Wild West en ook knutselend aan de slag met een Memobord, Sieraden, Dromenvanger of een Telefoonhoesje!

Alle feestjes zijn inclusief limonade en iets lekkers.

Klik voor meer informatie over alle kinderfeestjes door naar de website via de roze button.

Tip: bekijk nog veel meer kinderfeestjes in de regio!

Mikmak

Meidoornstraat 6

2351 NJ Leiderdorp

Openingstijden In overleg
Prijs vanaf € 15 per persoon
Fashionistafeestje vanaf € 17,50
Mail direct

Mail direct naar Mikmak

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief