Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJsclub Voorschoten

Wil jij leren schaatsen? Word lid van STGV en wie weet ga je straks harder dan Sven Kramer! 6+

De STGV biedt schaatstrainingen op noren voor iedereen vanaf 6 jaar onder leiding van gediplomeerde schaatstrainers. De trainingen voor de jonge kinderen worden gegeven op het ijs van IJshal Leiden. Deze baan heeft een overzichtelijk rondje van 200 meter, waardoor de techniek beter kan worden aangeleerd.

Voor de jeugd zijn er verschillende dagen en trainingstijden op Leiden. Het dragen van een helm voor kinderen is hier verplicht. Als je voor het eerst gaat schaatsen op noren, ga je meestal op woensdag of donderdag schaatsen.

Naast schaatsen op de baan zijn er ook droogtrainingen, fietstrainingen en skeeltrainingen. Kijk voor meer informatie op de website van IJsclub Voorschoten via de roze button.

Tip: kijk ook eens onder Eropuit voor leuke eropuitjes in en om Leiden!

STGV IJsclub Voorschoten

Anthonie van Leeuwenhoekkade 38

2251 JS Voorschoten

Openingstijden Jeugd beginners trainingen ijshal Leiden
Woensdag van 15.00 tot 16.00 uur.
Donderdag van 17.45 tot 18.45 uur en van 19.00 tot 20.00 uur.
Prijs Neem contact met STGV.
Mail direct

Mail direct naar STGV IJsclub Voorschoten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Ouder-kind naaidag

Een creatieve dag samen voor (groot)ouder en (klein)kind bij Atelier Kleurstof!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!

Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau

Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!