Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJsclub Voorschoten

Wil jij leren schaatsen? Word lid van STGV en wie weet ga je straks harder dan Sven Kramer! 6+

De STGV biedt schaatstrainingen op noren voor iedereen vanaf 6 jaar onder leiding van gediplomeerde schaatstrainers. De trainingen voor de jonge kinderen worden gegeven op het ijs van IJshal Leiden. Deze baan heeft een overzichtelijk rondje van 200 meter, waardoor de techniek beter kan worden aangeleerd.

Voor de jeugd zijn er verschillende dagen en trainingstijden op Leiden. Het dragen van een helm voor kinderen is hier verplicht. Als je voor het eerst gaat schaatsen op noren, ga je meestal op woensdag of donderdag schaatsen.

Naast schaatsen op de baan zijn er ook droogtrainingen, fietstrainingen en skeeltrainingen. Kijk voor meer informatie op de website van IJsclub Voorschoten via de roze button.

Tip: kijk ook eens onder Eropuit voor leuke eropuitjes in en om Leiden!

STGV IJsclub Voorschoten

Anthonie van Leeuwenhoekkade 38

2251 JS Voorschoten

Openingstijden Jeugd beginners trainingen ijshal Leiden
Woensdag van 15.00 tot 16.00 uur.
Donderdag van 17.45 tot 18.45 uur en van 19.00 tot 20.00 uur.
Prijs Neem contact met STGV.
Mail direct

Mail direct naar STGV IJsclub Voorschoten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

Speelkleed van Leiden met 15% Kidsproof-korting

Leiden ligt aan de voeten van je kind! Op dit vrolijke speelkleed rijden auto's langs bekende plekken in de stad, wandelen dieren door de straten en valt er steeds iets nieuws te ontdekken. Een leuke Kidsproof-tip voor kleine Leidenaren én voor iedereen die dol is op deze mooie stad.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.