Waterlust de Kaagsociëteit
Kom genieten van de locatie, de rust en de verse gerechten bij Waterlust de Kaagsociëteit!
De menukaart van Waterlust heeft een Italiaanse inslag. Van heerlijke bruschetta’s tot Pulpo en smaakvolle verse pasta’s. Maar ook bijzondere gerechten, zoals een Portugees vispotje, blikje smakelijke sardientjes met knoflookkruim of de mooiste Bawykov® zalm.
Zo voelt ‘er even uit zijn’ echt!
Waterlust is ook een prachtige locatie om een leuk feestje te geven!
Klik op de roze button voor meer informatie en de menukaart.
Tip: iedere zondag kun je bij Waterlust onbeperkt pizza eten!
Waterlust de Kaagsociëteit
Sweilandpolder 8
2362 AG Warmond
Openingstijden
Maandag t/m zondag van 10.00 - 23.00 uurPrijs
Zie website voor menukaart
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Kinderboekenweek bij BplusC Leiden: podium, muziek en boeken
De Kinderboekenweek komt eraan! Van 30 september t/m 11 oktober staat alles in het teken van Spot aan! Bij de vestigingen van BplusC is er van alles te beleven. Sta zelf in de spotlights tijdens het Open Podium en ontdek de betaalbare workshops en cursussen van de muziekschool. En wist je dat een bibliotheeklidmaatschap gratis is voor kids t/m 18 jaar?