Naar de boerderij!
Neem een kijkje op de boerderij bij Kampeerboerderij Straat-Hof. Superleuk uitje!
Iedere zaterdag en woensdag (vanaf april) kun je gezellig langs bij Kampeerboerderij Straat-Hof in Leimuiden. Zo’n leuke plek! En in de mei- zomer- en herfstvakantie zelfs iedere dag.
Er is heel veel te beleven voor de kids! Lekker spelen in het hooi, knuffelen met de dieren, trampolines en nog véél meer.
Naast een melkveehouderij met koeien (maar ook pony’s, alpaca’s, ezeltjes en meer dieren) is dit ook een camping. Er is volop speelgelegenheid voor de kleintjes op het veld en op de boerderij.
Zin in iets lekkers? Dat kan ook. Er is een gezellig terras en met minder weer zit je binnen. Ook kun je zelf verse melk tappen uit de speciale melkmachine!
Kortom: leuk voor een kort of wat langer bezoekje! En kun je er geen genoeg van krijgen; dan blijf je lekker slapen op de camping:-).
Veel plezier!
Tip: in het seizoen (vanaf half juli tm oktober) is er een boerendoolhof door het mais, zo leuk! Bekijk dit filmpje van onze reporters:
Kampeerboerderij Straat-Hof
Willem van der Veldenweg 57
2451 BB Leimuiden
Openingstijden
Iedere zaterdag en woensdag van 11 - 17 uur (vanaf april). In de mei, zomer en herfstvakantie dagelijks toegankelijk.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Helden en legendes in Archeon
Leuke activiteiten en show in Archeon in de voorjaarsvakantie. Kom jij ook verkleed?
Monstermasker knutselen in het RMO
Kom deze vakantie een masker knutselen van Egyptisch monster Ammit in het Rijksmuseum van Oudheden!
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!