
Tikibad Duinrell
Een spetterend dagje uit beleef je in Duinrell in Wassenaar. Zwemspullen mee en naar het Tikibad!
Het Tikibad is het subtropisch zwemparadijs van het attractiepark Duinrell in Wassenaar.
Het Tikibad is meer dan een tropisch zwemparadijs. De 16 unieke glijbanen maken het Tikibad tot het grootste overdekte glijbanenparadijs van de Benelux! Van de heftige Tyfoon tot de rustige Lazy River. De allerkleinsten kunnen naar hartelust spetteren in het overzichtelijke kinderbadje met mini-glijbaanplezier. Er is ook een klein buitengedeelte. Iedereen beleeft plezier in de vele glijbanen en waterattracties! Kom lekker opwarmen in het Tikibad!
Nieuw: het overdekte kids waterpark Playa! Roetsj van de vier gloednieuwe glijbanen, stap onder de mega waterval van de tipping bucket en beleef héél veel waterspeelplezier.
Zwemfeestje Tikibad kinderfeest
Vier ook eens je zwemfeestje in het Tikibad. Kies uit verschillende pakketten voor je verjaardagsfeest, met of zonder kindermenu. In ieder geval ga je 4 uur zwemplezier beleven in het Tikibad!
Veiligheid gaat boven alles. Omdat het Tikibad geen gewoon zwembad is, maar een glijbanenparadijs met spectaculaire waterattracties, gelden extra strenge lengte-, gewichts- en veiligheidseisen. Lees daarom voor je bezoek aan het Tikibad de veiligheidsvoorschriften op de website van Duinrell (klik op de roze button). Er gelden speciale veiligheidsregels voor kinderen kleiner dan 1.20 m.
Kinderen onder de 12 jaar hebben uitsluitend toegang onder begeleiding van een volwassene.
Tip: combineer een bezoek aan het Tikibad met attractiepark Duinrell.
Vakantie- en attractiepark Duinrell
Duinrell 1
2242 JP Wassenaar
Openingstijden
Check de website voor de actuele openingstijden. In het hoogseizoen is het Tikibad open van 10.00 - 22.00 uur.Toon op kaart
Meer inspiratie


CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..