
Poldersafari met boer Aad
Wandelen met de boer door de polder, zo kom je van alles te weten!
Tijdens deze gezellige poldersafari maak je een wandeling door de Heilige Geest Polder met een groep kinderen. Onderweg vertelt Boer Aad van Kampeerboerderij Straat-Hof allerlei wetenswaardigheden over planten en dieren die er leven maar ook over het ontstaan van de polder. Deze wandeltocht is dus niet alleen erg gezellig maar ook nog leerzaam!
Onderweg ga je even lekker een glas limonade drinken. Daarna word je opgehaald met een boerenhuifkar die de groep weer terug zal brengen naar de boerderij.
De huifkar zal worden getrokken door een tractor óf door een prachtig Fries paard!
Tip: Bij kampeerboerderij Straat-Hof kan je ook heel leuk je verjaardagsfeestje vieren!
Kampeerboerderij Straat Hof
Willem van der Veldenweg 57
2451 BB Leimuiden
Openingstijden
Duur van het arrangement: 1,5 uur.Prijs
Per groep van max.15 personen: €67,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie in het LAM
Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!
Meivakantie in De Lakenhal
Vier de meivakantie in Museum De Lakenhal! Kids gaan zelf aan de slag en op onderzoek uit.
Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pluktuinen en bloementips!
Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.