
Poldersafari met boer Aad
Wandelen met de boer door de polder, zo kom je van alles te weten!
Tijdens deze gezellige poldersafari maak je een wandeling door de Heilige Geest Polder met een groep kinderen. Onderweg vertelt Boer Aad van Kampeerboerderij Straat-Hof allerlei wetenswaardigheden over planten en dieren die er leven maar ook over het ontstaan van de polder. Deze wandeltocht is dus niet alleen erg gezellig maar ook nog leerzaam!
Onderweg ga je even lekker een glas limonade drinken. Daarna word je opgehaald met een boerenhuifkar die de groep weer terug zal brengen naar de boerderij.
De huifkar zal worden getrokken door een tractor óf door een prachtig Fries paard!
Tip: Bij kampeerboerderij Straat-Hof kan je ook heel leuk je verjaardagsfeestje vieren!
Kampeerboerderij Straat Hof
Willem van der Veldenweg 57
2451 BB Leimuiden
Openingstijden
Duur van het arrangement: 1,5 uur.Prijs
Per groep van max.15 personen: €67,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Word astronaut voor één dag
Ontdek Space Expo in Noordwijk met het gratis speurspel – hét zomervakantie uitje voor kinderen.
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!