Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Marijke

Een gezellige speeltuin in Lisse!

Speeltuinvereniging Marijke is bij droog weer vrijwel elke werkdag tijdens het middaguur geopend. Alle kinderen zijn dan van harte welkom om zich te vermaken met alles dat de speeltuin te bieden heeft.

De speeltuin heeft naast de verschillende speeltoestellen de beschikking over een prachtig gebouw met (miva)toilet- en verschoningsvoorzieningen. Ook is er tegen een redelijk prijs drank en snoepgoed te verkrijgen. 

Gedurende de openingstijden is er altijd een beheerder in de speeltuin aanwezig die toeziet op het goede verloop van de middag. Voor het bestellen van consumpties, vragen en opmerkingen kun je de beheerder benaderen.

Ook worden er regelmatig activiteiten georganiseerd zoals meidenavond, tentennacht, sinterklaas etc.

Kijk voor meer informatie over de speeltuin op de website door op de roze button te klikken.

Ontdek de leukste speeltuinen, binnenspeeltuinen, speelbossen en speelparken voor kinderen in Leiden! Kies voor een overdekt indoor speelparadijs of juist voor een waterspeeltuin of een Natuurspeeltuin op de speeltuinpagina van Kidsproof Leiden.

Tip: Leuke activiteiten bij jou in de buurt vind je in de Uitagenda!

Speeltuinvereniging Marijke

Crocussenstraat 3A

2161 HV Lisse

Openingstijden Dagelijks van 13-17u.
Prijs €1 per kind (niet lid); Gratis (voor leden van de speeltuin)
Mail direct

Mail direct naar Speeltuinvereniging Marijke

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Boulderhal Kunststof

Superleuk in Leiden: een Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen en klauteren.

VR uitje bij het Virtuorium

Familieuitjes bij Virtuorium Leiden; een te gekke VR experience voor het hele gezin. Ook feestjes!

Monsters en mythische wezens

Beleef een monsterlijk museumavontuur in het Rijksmuseum van Oudheden. Durf jij het aan?

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland

De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!