Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool ’t Vossenhol

Altijd al willen leren zeilen? Dan is 't Vossenhol iets voor jou!

Bij Zeilschool ’t Vossenhol doe je alles samen: je eet samen, gaat samen de plassen op, doet samen de afwas na het eten en nog veel meer! Tijdens het Jeugdweekend leer je alles over zeilen. 

Daar hoort ook een theorieles bij. Net als in de zeilkampweken zit je met drie andere kampers en een schipper aan boord en heb je een barstensvol avondprogramma. Ook ga je op dagtocht en sluit je af met een bonte avond.

In 2016 hebben ze voor het eerst ook een extra lang weekend tijdens Pinksteren, namelijk de LP1. Dit Jeugdweekend duurt een dagje langer, waardoor er net iets meer les gegeven kan worden en het een perfecte tussenstap is van een Jeugdweekend naar een volledige Vossenholweek. Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: Kijk voor meer leuke clubjes in ons overzicht!

Zeilschool 't Vossenhol

Hellegatspolder 3

2361 NA Warmond

Openingstijden Zie de website
Prijs zie de website
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool 't Vossenhol

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

De Mond van Leiden voor kinderen

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!