Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bakery café Van Maanen

Hou jij ook van de lekkernijen van bakker Van Maanen? In Leiden heb je nu de bakkerij mét café!

Bakker Van Maanen is al meer dan 100 jaar bekend in de omgeving van Leiden en Katwijk. Nu heeft de bakker in Leiden een echte bakery café geopend! Je kunt hier alle heerlijkheden kopen én lekker zitten voor een kopje chocomelk met wat lekkers. Zowel voor het ontbijt als de lunch.

Super combinatie toch? Je kunt zelf kiezen waar je gaat zitten; liever op de loungebank bij de open haard of toch liever voorin aan de lange tafel om de hardwerkende bakker aan het werk te zien. Het kan allemaal!

Tip: Kijk voor meer leuke restaurantjes bij jou in de buurt in ons overzicht!

Van Maanen Leiden

Nieuwe Rijn 39

2312 JG Leiden

Openingstijden Kijk voor de actuele openingstijden op de website
Prijs Zie de website
Mail direct

Mail direct naar Van Maanen Leiden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland

De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen

Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!