Dansfeestje bij Giselle
Een leuk ballet of dansfeestje vier je bij Balletstudio Giselle, met cadeautjesdans!
Wil je een ballet of dansfeestje voor je verjaardag in een thema naar keuze? Dat kan bij Balletstudio Giselle! Je doet de cadeautjesdans, een choreografie op maat in het gekozen thema, de ballonnendans en nog véél meer.
Neem contact op met Balletstudio Giselle voor alle mogelijkheden. De feestjes kunnen gevierd worden in één van de locaties van Giselle (bijvoorbeeld Leiderdorp of Voorschoten) of op een locatie naar keuze.
Ben je jarig dan zijn ballet/danspartijtjes nu ook mogelijk op woensdag in Oegstgeest en zaterdag Leiderdorp. Thema naar keuze, meer informatie? Stuur even een appje.
Tip: je kunt ook een choreografie op maat leren voor het feest van je opa en oma of een huwelijksfeest!
Balletstudio Giselle
Openingstijden
Ben je jarig dan zijn ballet/danspartijtjes nu ook mogelijk op woensdag in Oegstgeest en zaterdag Leiderdorp. Thema naar keuze, meer informatie? Stuur even een appje.Prijs
vanaf €85Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Feestje JUMPIN’ Noordwijk
Vier een super leuk actief trampolinefeestje bij JUMPIN' Noordwijk!
Yogafeestje bij Yogasmiley
Maak met Yogasmiley van jouw verjaardag een bijzondere dag met creativiteit en Yoga!
VR kinderfeestje!
Supertof kinderfeestje van Virtuorium Leiden; beleef een te gekke Virtual Reality experience!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland
De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!