Polderkringloop
Ontdek het polderlandschap op een speelse en natuurlijke manier!
Een belevenisroute van ruim 3 km in het Groene Hart door de Geerpolder in Zoeterwoude en langs het Noord Aa gebied in Zoetermeer. De route verbindt tien plekken of wel belevingspunten waar het bijzondere van de polder te zien en te ervaren is.
Gezellig met elkaar erop uit en ondertussen het landschap ontdekken. Genieten van het bos, de plas en het weiland. Wormen zoeken, door het labyrint rennen, poep onderzoeken, bootje maken van een blaadje, het drie-gemeentenpunt beklimmen voor een mooi uitzicht.
De Polderkringloop is een mooie wandeling door het bos en de polder, vol met mooie natuur, belevingspunten, leuke weetjes, opdrachten en educatieve vertelkracht voor jong en oud. De routekaart koop je voor twee euro bij boerderij ’t Geertje. Kijk ook op de website via de roze button!
Tip: De allerleukste Eropuit activiteiten in de natuur rondom Leiden hebben wij voor je verzameld!
Polderkringloop
Geerweg 7
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
Elke dagPrijs
€2,- per kaartToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
KidsZoo
Grote en kleine kinderen vermaken zich urenlang in indoor speeltuin Kidszoo! Met lasergame en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau
Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!