Willy Zuid
Bij dit mooie paviljoen aan het strand in Katwijk is het gewoon genieten! Met een nieuw speeltoestel.
Op de nieuwe menukaart staan heerlijke pizza’s, pasta’s, salades vlees, vis, zalige desserts en wijnen. De strandtent heeft een fijne sfeer.
Nieuw dit jaar is het Italiaanse schepijs in overheerlijke smaken. Maar ook het grote klim- en speeltoestel voor kinderen van 4 tot 12 jaar! Bij Willy Zuid parkeer je zo de auto voor de ‘deur’. Even naar beneden lopen et voila!
Voor meer foto’s en reserveren klik je even door naar de site via de roze button. Als je contact opneemt vinden wij het fijn als je er even bij vermeldt dat je via Kidsproof komt.
Tip: Als je echt niet meer weg wilt. Willy Zuid heeft ook strandhuisjes. Helemaal geweldig slapen op het strand!
Paviljoen Willy Zuid
Boulevard Zeezijde 41
2225 BB Katwijk aan Zee
Prijs
Zie website voor de menukaart.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen
Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland
De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!