Willy Zuid
Bij dit mooie paviljoen aan het strand in Katwijk is het gewoon genieten! Met een nieuw speeltoestel.
Op de nieuwe menukaart staan heerlijke pizza’s, pasta’s, salades vlees, vis, zalige desserts en wijnen. De strandtent heeft een fijne sfeer.
Nieuw dit jaar is het Italiaanse schepijs in overheerlijke smaken. Maar ook het grote klim- en speeltoestel voor kinderen van 4 tot 12 jaar! Bij Willy Zuid parkeer je zo de auto voor de ‘deur’. Even naar beneden lopen et voila!
Voor meer foto’s en reserveren klik je even door naar de site via de roze button. Als je contact opneemt vinden wij het fijn als je er even bij vermeldt dat je via Kidsproof komt.
Tip: Als je echt niet meer weg wilt. Willy Zuid heeft ook strandhuisjes. Helemaal geweldig slapen op het strand!
Paviljoen Willy Zuid
Boulevard Zeezijde 41
2225 BB Katwijk aan Zee
Prijs
Zie website voor de menukaart.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.