
Strandhuisjes Willy Zuid
In Katwijk kun je in strandhuisjes logeren. Overnachten op het strand, geweldig toch?
In een geweldig leuk houten huisje overnachten aan zee. Heerlijk idee vind je niet? En bij Willy Zuid in Katwijk weten ze dat ook. Je hebt eigenlijk niet zoveel nodig. Geweldig voor een weekendje of langer, met je eigen gezin of samen met een bevriend gezin. Het is allemaal leuk. Schepje en emmertje mee, de kids vermaken zich prima, ook als het weer wat minder is.
De strandhuisjes zijn te huur per weekend, midweek, week of weken. Voor een nacht is niet mogelijk.
Vanaf 1 mei zijn de huisjes weer klaar voor gasten. Uiteraard kun je nu al reserveren. Een strandhuisje huur je vanaf € 460 voor een weekend, € 435 voor midweek en € 770 per week. In het hoogseizoen zijn deze prijzen hoger. Er gelden diverse toeslagen.
Kijk op de site van Willy Zuid, daar kun je ook de beschikbaarheid zien en gelijk reserveren. Hiervoor klik je even op de roze button. Als je contact opneemt vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.
Tip: heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Daarin delen we hartstikke leuke tips. Meld je aan dan mis je niks!
Willy Zuid
Boulevard Zeezijde 41
2225 BB Katwijk aan Zee
Prijs
Vanaf € 460 voor een weekend / € 435 voor een midweek en € 770 voor een week.Toon op kaart
Meer inspiratie


Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!
Boerhaave in de zomervakantie
Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!
Word astronaut voor één dag
Ontdek Space Expo in Noordwijk met het gratis speurspel – hét zomervakantie uitje voor kinderen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!