Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Celloles bij Anke Wouters

Cello leren spelen? Dat kan bij Anke Wouters in Leiden. Kom eens kijken!

Anke Wouters geeft celloles aan kinderen en volwassenen. De lessen vinden plaats in de Regenboogkerk in de Merenwijk Leiden, Watermolen 1. Dit is bij het winkelcentrum de Kopermolen met voldoende gratis parkeergelegenheid. Kom vooral eens kijken of vraag een proefles aan!

Anke Wouters begon haar conservatoriumopleiding bij Maria Hol en Ran Varon. Zij sloot de vakken muziekpedagogiek en -methodiek cum laude af en werd genomineerd voor de Koen van Slogteren pedagogiekprijs.

Meer weten of aanmelden? Klik via de roze button door naar de website!

Celloles Anke Wouters

Watermolen 1

2317 ST Leiden

Prijs €20,- per 30 minuten
Mail direct

Mail direct naar Celloles Anke Wouters

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Yogasmiley kinderyoga

Proeflessen in september voor maar €5,- bij Yogasmiley in Leiderdorp!

BplusC

Muziekschool, danslessen, creatief aan de slag, techniek.. het kan bij BplusC in en om Leiden!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!

Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen

Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief