Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Speelakker

Speeltuin, water, eilandjes, vlotten... Zo leuk bij De Speelakker! Ook voor kids met een beperking.

De Speelakker is een speeltuin voor kinderen tot en met 12 jaar, waar water volop aanwezig is! Het avontuurlijker gedeelte, speciaal voor de jeugd van 6 t/m 12 jaar bestaat uit diverse eilanden. Er is een klein eiland dat op diverse manieren over heel ondiep water bereikt kan worden.

Daarnaast zijn er ook twee grotere eilanden, omringd door 5 tot 10 m. breed water (maxi.70 cm diep). Deze eilanden zijn te bereiken met een trekpont en onderling verbonden met een klimtoestel over het water. Ook zijn er bootjes en vlotten om mee te varen.

Er is ook een deel rondom de zandbak dat voor de kleinsten (tot ca. 6 jaar) is ingericht. Dit deel is van het water afgeschermd.

Het tuinhuis is de centrale ontmoetingsplaats. Dit is het uitgiftepunt voor koffie, thee, een glaasje fris, een ijsje. Er zijn hier twee toiletten. In principe zijn er altijd twee vrijwilligers aanwezig in verband met het toezicht houden en de barwerkzaamheden.

In overleg kunnen kinderpartijtjes op De Speelakker worden gehouden in het tuinhuis. Met enige restricties is het mogelijk buiten openingstijden de speeltuin te huren.

Daarnaast is het een ontmoetingsplaats voor mensen met en zonder lichamelijke- of verstandelijke beperking. Het is een zogenaamde geïntegreerde speeltuin. Dat betekent dat bij de inrichting ook rekening is gehouden met kinderen met lichamelijke beperkingen.

De Speelakker ligt dichtbij het centrum van Noordwijkerhout, op het Hafakkerterrein van Het Raamwerk.

Klik door via de roze button voor alle informatie.

De Speelakker

Zeereep 1

2211 EL Noordwijkerhout

Openingstijden Openingstijden: in de winter is de speelakker gesloten
In de zomer elke dag, behalve dinsdag en donderdag, van 13.30 uur tot 17.00 uur. Kijk altijd voor vertrek op de website voor actuele tijden.
Mail direct

Mail direct naar De Speelakker

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Science Route

Gezellige familiewandeling in Leiden: ontdek de wetenschap!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief