Toneelles
Droom jij ervan op het podium te staan? Geef je dan op bij de Jeugdtheaterschool! 4-8 jaar
In de cursus toneel leer je hoe een rol kunt spelen. Je leert daarbij hoe je moet bewegen, of je stem gebruiken. Je leert hoe je in je rol een verhaal kunt spelen en daarbij emoties kunt gebruiken.
In de lessen maak je in groepjes toneelstukjes, die je dan aan elkaar laat zien. De tweede helft van het jaar werken we aan een groot toneelstuk. Het verhaal voor dat toneelstuk maken we met elkaar. Je hoeft geen tekst uit je hoofd te leren, want de tekst maak je zelf.
De toneellessen worden gegeven op maandag tussen 16:00 – 17:00 uur. Heb jij zin om in september of oktober te starten met toneel? Geef je dan op via de website: klik door via de roze button.
Tip: Wil jij naast een toneelclubje ook op een sportclub? Kijk dan op Kidsproof voor alle clubjes in Leiden en omgeving.
Jeugdtheaterschool Leiden e.o.
Haagweg 6
2311 AA Leiden
Openingstijden
Elke maandag van 16:00 - 17:00 uur.Prijs
De cursusprijs bedraagt €175,00Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen
Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!