Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scheveningen Haven

Aan de Noordzijde van de haven vind je dit fijne brede strand, voor ieder wat wils.

Lekker breed strand, met leuke strandtenten zoals Strandclub Wij, en vlakbij het Beach stadium waar allerlei strandsporten worden gedaan zoals beachvolleybal, voetbal en beachtennis. Vooral eens komen kijken naar bijvoorbeeld een beachvolleybalwedstrijd op topniveau! 

Het hele strand van Scheveningen is tot aan het Zwarte Pad voorzien van ‘verdwaalpalen’. Dat zijn kleurrijke Dick Bruna afbeeldingen op een paal, waardoor de kinderen makkelijker kunnen onthouden waar papa en mama liggen.

Parkeren doe je bijvoorbeeld bij het Noordelijk Havenhoofd, vlakbij het Beach stadium. Verder kun je het proberen op de boulevard, maar vaak erg druk. Op 5 minuutjes lopen is er meestal voldoende parkeerruimte bij de Dr Lelykade, de Visafslagweg en Vissershavenweg.

Veel plezier!

 

Scheveningen Haven

Strandweg

Den Haag Scheveningen

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Reserveer

Nieuw: Rivierenland!

Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.

Meivakantie in het LAM

Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief