
De Bonbonnerie
Deze héérlijke winkel zit vol met (chocolade)lekkernijen. In de zomer leuk terras aan het water én ijs!
Bij dit familiebedrijf kun je terecht voor handgemaakte chocolade truffels, bonbons, leuke chocoladevormpjes en heel veel taarten en andere lekkernijen. Ze zijn officieel verkooppunt van Maison Kelder en Dudok.
In de zomer periode drink je aan het water een kopje koffie met gebak. Maar je kunt ook een lekker broodje bestellen en iets anders te drinken. Vanaf april zijn er weer 24 smaken heerlijk ijs te koop. Yummie!
De Bonbonnerie
Apothekersdijk 6
2312 dc Leiden
Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van 09.30 - 18.00 uurZaterdag van 09.30 - 17.00 uur
Zondag en maandag gesloten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland