Handbal Voorschoten
In Voorschoten kun je handballen bij handbalvereniging Voorschoten '70 op sportpark Adegeest.
Handballen is een binnen- en buitensport. In het zomerseizoen wordt er buiten gespeeld en tijdens het winterseizoen in de zaal.
Vanaf 4 jaar kunnen kinderen starten bij de Kabouters (4 en 5 jarige kids). Daarna zijn er de mini’s. De E-jeugd is voor kinderen van 6 en 7 jaar, de D-jeugd voor 8 en 9 jarigen en zo verder.
Nieuwe leden zijn direct welkom op de trainingen! Je kunt een aantal keer meetrainen bij wijze van proef.
Voor meer informatie over handbalvereniging Voorschoten ’70 klik je door naar de website via de roze button hieronder.
Vanaf de mini’s betaal je contributie voor de vereniging en contributie voor de NHV bond.
Tip: Klik door voor nog veel meer leuke clubjes in en om Leiden!
Handbalvereniging Voorschoten '70
Weddeloop 2
2253 ST Voorschoten
Openingstijden
Kijk voor het trainingsschema op de website van Voorschoten '70.Prijs
Kabouters € 17,50; mini's € 60,50; D jeugd € 70,50. Zie verder website.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantiespecial: De Mond van Leiden
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?