Zwemfeestje in De Zijl
Een feestje voor waterratjes! Zwemmen en smikkelen bij De Zijl in Leiden!
De tafel staat gezellig voor je klaar voor jou en je vriendjes en vriendinnetjes. Begin met het uitpakken van je cadeautjes onder het genot van een drankje. Wil je er een stukje ijstaart bij? Dat kan ook!
Ga daarna heerlijk een paar uurtjes zwemmen! Tussendoor of na het zwemmen smikkel je van patatjes met een snack.
Klik voor meer info door via de roze button. Veel plezier!
Tip: er zijn nog veel meer leuke kinderfeestjes in en om Leiden!
Partycentrum De Zijl
Paramaribostraat 66
2315 VD Leiden
Openingstijden
Zie website. Je kunt je feestje op ieder moment van de dag vieren.Prijs
€8 of €10 (met ijstaart en beker) per persoon incl. entree zwembad.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?
Echt voorjaar is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!