Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theater Ins Blau

In Theater Ins Blau aan de Haagweg in Leiden zijn regelmatig leuke kindervoorstellingen!

In Theater Ins Blau in Leiden zijn regelmatig leuke voorstellingen te zien.
En er is voor elk wat wils!

Van kindervoorstellingen voor de allerjongste tot familievoorstellingen voor het hele gezin.

In het vlakkevloertheater is er plaats voor 200 personen. In de beneden- en boven foyer kan je een drankje en wat lekkers kopen.

Je kan ook je kinderfeestje vieren bij Theater Ins Blau. Er wordt een tafel voor je gereserveerd, zodat je hier samen de cadeautjes kan uitpakken en je zelf meegebrachte taart kan op eten. Neem voor meer informatie contact op via de groene email button.

Kaarten voor de voorstellingen koop je via de website (roze websitebutton) of aan de kassa in het theater.
Tip: Kijk in onze uitagenda voor de actuele voorstellingen!

Theater Ins Blau

Haagweg 6

2311 AA Leiden

Openingstijden De voorstellingen zijn op verschillende tijden.
Prijs De prijs voor een kaartje verschilt per voorstelling.
Mail direct

Mail direct naar Theater Ins Blau

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Kidsproof Buitenbeestfeest

Kom naar de gratis Kidsproof.nl Buitenbeestfeesten van Naar buiten! Gratis en avontuurlijk voor iedereen!

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Gastlessen voor scholen, leuke en bijzondere tips voor in het klaslokaal!

Lesstof komt pas echt tot leven als kinderen zelf aan de slag gaan. Gewoon in de klas. Met een gastdocent, een bijzonder verhaal of een activiteit die ze bijblijft. In Leiden zijn er mooie programma’s die naar school toe komen. Van mondzorg tot natuur en water. En wil je een keer naar buiten? Ga dan een keer naar de duinen.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.