Honkbal, softbal & beeball!
Bij deze sporten mag je slaan én stelen... Hoe? Dat leer je bij HSV Adegeest! Beeball vanaf 6 jaar.
Dat slaan en stelen, hoe zit dat? Nou, je slaat met een knuppel tegen de bal om die zo ver mogelijk weg te krijgen… En stelen is het stelen van honken tijdens een wedstrijd. Zo erg is het dus allemaal niet, maar wel gaaf!
Meestal train je 1x per week, en speel je ook 1x in de week een wedstrijd tegen andere clubs uit de regio! Natuurlijk wil je winnen, maar bij Adegeest staat plezier in het spel met stip op nummer één.
Beeball
Met Beeball, voorheen ook wel Peanutbal genoemd, maak je kennis met honk- en softbal. Het is een hele leuke variant. Beeball doe je als je 6, 7 en 8 jaar bent. Er wordt al echt geslagen en je draagt een handschoen, dus ook echt wel gaaf hoor! De Beeballers willen graag extra teamgenootjes, je bent meer dan welkom!
Lijkt het je wat? Kom dan een paar keer meetrainen of kijken op de velden van Adegeest! Neem dan een lekkere warme trui mee voor na de training en trek voetbal of hockeyschoenen aan als je die hebt. Handschoenen kun je lenen!
Tip: Er zijn in mei speciale kennismakingscursussen voor de jeugd!
Honk en Softbalvereniging Adegeest
Van Beethovenlaan 137
2253 BH Voorschoten
Openingstijden
Check via de roze button de website van HSV Adegeest!Prijs
Vanaf € 120,- per jaarToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Muziekschool BplusC
Muziek: je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen. Ontdek jouw muzikale kwaliteiten bij BplusC.
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Proefles HartBewust – omgaan met stress en emoties
Kennismaken met de kindercursus van Mee met Marlies bij Het Knooppunt in Voorschoten.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Griezelig leuk Halloween met kinderen in Leiden, Bollenstreek, Voorschoten en het Groene Hart
Brrr… Halloween komt eraan! Tijd voor pompoenen, verkleedpartijen, spooktochten en trick-or-treat. In Leiden, de Bollenstreek, Voorschoten en het Groene Hart zijn in oktober 2026 weer heel wat griezelig leuke activiteiten voor kinderen. Wij zetten de leukste voor je op een rij!
Wat is er te doen in Leiden met kinderen deze herfstvakantie?
Hoera herfstvakantie! Lekker er op uit met het gezin. Er zijn heel veel leuke herfstactiviteiten voor kinderen in en om Leiden. Van Pikachu tot Halloween en van theaterfestivals tot een herfstspeurtocht. Veel plezier!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.