
Pannenkoekenboerderij
Bij Pannenkoekenboerderij Katwijk heb je keuze uit meer dan 100 verschillende pannenkoeken!
De kinderpannenkoek is favoriet bij kinderen. Die mag je zelf versieren met snoep! Ook wel kabouterpannenkoek genoemd. En dat komt niet door het formaat! Of kies je liever het clowntje met snoepjes er op?
Op de menukaart staan meer dan 100 pannenkoeken. Zoet, hartig… Je kunt het zo gek niet bedenken of ze hebben er een pannenkoek van gemaakt. Er is zelfs een glutenvrije pannenkoek, maar ook een anti-allergiepannenkoek.
Als je hier op je verjaardag een pannenkoek komt eten wordt je pannenkoek geserveerd met vuurwerk! En dat maakt indruk!
Voor of na het eten kunnen de kids lekker een filmpje kijken in het kabouterhol of een muntje gooien in de vijver. Wees gerust die is omheind! En dan is er ook nog een placemat om te kleuren.
Tip: Je vindt deze gezellige pannenkoekenboerderij tegenover de ingang van recreatiegebied Panbos. Eerst banjeren in natuur en dan een pannenkoek!
Pannenkoekenboerderij Katwijk
Wassenaarseweg 79
2223 LA Katwijk aan Zee
Openingstijden
Dagelijks geopend van 12.00 tot 20.30 uur.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!