Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Beslagkom

Mmmmm.. heb jij ook zo’n zin in pannenkoeken? Kom lekker eten bij De Beslagkom in Katwijk!

In dit gezellige pannenkoeken- en grill restaurant geniet je van de lekkerste ambachtelijke pannenkoeken. De pannenkoeken worden traditioneel gebakken in stalen pannen, volgens oud Hollands recept. Ook als je geen pannenkoekenliefhebber bent, ga je hier heerlijk eten. Je kunt kiezen uit verschillende vlees- en grillgerechten.

Naast lekker eten, hoef je je geen moment te vervelen! Er is een speelparadijs, genoeg kleurpotloden met kleurplaten en bij de open keuken kun je de pannenkoeken de lucht in zien vliegen! Klinkt goed toch? Kom snel genieten in de haven van Katwijk aan Zee!

Nog een beetje sfeer proeven? Bekijk de website via de roze button. Ook lees je hier meer informatie en kan je vast uitzoeken welke pannenkoek je gaat nemen. Het water loopt mij al in de mond!

Tip: Je kunt hier ook heel leuk je partijtje vieren!

Pannenkoekenrestaurant 'De Beslagkom'

Zwaaikom 3

2225 HX Katwijk aan Zee

Openingstijden Maandag t/m zondag van 10.00 – 22.00 uur
De keuken sluit om 20.00 uur (vrijdag en zaterdag om 20.30 uur)
Prijs Klik door via de roze button voor meer informatie.
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenrestaurant 'De Beslagkom'

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.