Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Leiderdorp

Dol op dieren? Ga dan naar de kinderboerderij in Leiderdorp. De meeste dieren lopen vrij rond!

De dieren lopen, vliegen of zwemmen hier rond. Schapen, koeien, geiten, varkens, konijnen, kippen, eenden. Je vindt ze hier allemaal! Verder is er een boerderijkat en heeft een imker kasten met honingbijen staan op een apart deel van de kinderboerderij.

De meeste dieren op de kinderboerderij zitten niet in hokken. Je kunt je hier vrij bewegen tussen de geiten en schapen, zolang dat rustig gebeurd. Konijnen en cavia’s verblijven nu nog in hokken. 

De kinderboerderij ligt centraal in park De Houtkamp aan de Van Diepeningenlaan. Toegang is gratis. De kinderboerderij is deels ook voor rolstoelgebruikers goed toegankelijk.

Tip: Leuk om te combineren met een lunch, diner of gewoon een drankje bij Brasserie Park!

Kinderboerderij Leiderdorp

Van Diepeningenlaan 1

2352 KA Leiderdorp

Openingstijden April t/m oktober:
Maandag t/m vrijdag 9.00 – 17.00 uur Zaterdag & zondag 15.00 - 17.00 uur
November t/m maart:
Maandag t/m vrijdag 9.00 – 16.00 uur Zaterdag & zondag 14.00 – 16.00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Leiderdorp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Meivakantie bij Space Expo

Ontdek de ruimte met leuke extra activiteiten en een interactieve voorstelling bij Space Expo!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Meivakantie bij Boerhaave

Tijdens de meivakantie is er in Rijksmuseum Boerhaave ontzettend veel te beleven voor kinderen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Meivakantiespecial: De Mond van Leiden

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!