Trommelen en drummen
Boem tsjak boem boem tsjak... Drummen en trommelen leer je bij Klapwijk in Voorschoten!
Echt goed drummen leer je hier op een professioneel drumstel in een prachtige grote ruimte! Er zijn privélessen, duolessen en groepslessen.
Alle slagtechnieken komen aan bod. Je leert zowel alleen, als samen te drummen en mee te spelen met je favoriete muziek. Gaaaaaf!
Bij de percussieles leer je trommelen op bongo’s en conga’s en andere toffe percussie-instrumenten! Je leert de geweldige Zuid Amerikaanse en Afrikaanse ritmes. En je speelt natuurlijk mee op jouw favoriete muziek!
Tegen een scherpe prijs kun je een oefendrumstel huren. En als je dan zelf een drumstel of bijvoorbeeld een bongo wilt kopen, dan geeft Klapwijk je graag advies!
Ga voor meer informatie en aanmelden naar de website via de roze button!
Tip: je kunt hier een heel swingend kinderfeestje houden!
PS: Liever een ander instrument? Check het overzicht met muzieklessen!
Klapwijk Drums & Percussie
Leidseweg 246k
2253 JK Voorschoten
Prijs
Groepsles (max 4 personen), 30 min. les per week voor € 40,- per maand. Check voor meer opties de website!Toon op kaart
Meer inspiratie
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!