Ballerina’s bij Giselle
Is jouw kleintje een echte ballerina in de dop? Dan is balletles bij Balletstudio Giselle het einde!
Vanaf 1 juli 2020 beginnen deze fijne balletlessen weer! Ook nieuwe kindjes zijn welkom. Geef je snel op!
Balletstudio Giselle ,more than dance, is gespecialiseerd in klassiek/jazz ballet voor kinderen. Het werken met kinderen vraagt om speciale aandacht. Voor kinderen vanaf 3 jaar is er de mogelijkheid te komen ballet dansen. Zeker weten dat uw kind zich een ware ballerina voelt!
Een goede basis techniek is super belangrijk in dans. Start daarom altijd met een klassieke basis door een bevoegd balletdocent. Wil je een echte ballerina worden, dan biedt Giselle ook de mogelijkheden om je te begeleiden in deze droom.
Giselle’s lessen kun je volgen in Voorschoten, Leiderdorp en Oegstgeest.
Klik voor meer informatie via de button door naar de website van Balletstudio Giselle. Daar vind je de locaties en ook het mailadres en nummer van Giselle.
Tip: Op onze site vind je een handig overzicht van dans en theaterclubjes in en om Leiden!
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!