Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bubbeljungle

De Bubbeljungle is de droom van elk kind. Binnenspeeltuin, lasergames, golf, klimpark en meer!

De Bubbeljungle is een overdekt indoorpark. Een droomwereld voor kinderen die energie te kort zullen komen om het 3.000m² grote indoorpark te verkennen. En ouders kunnen gratis naar de speelstad, dus extra voordelig!

Bij Bubbeljungle is aan alle kinderen gedacht. Speciaal voor de kleintjes zijn er speciale dreumes- en peuterhoeken. Er zijn ook toffe attracties voor de oudere kids. Zij kunnen bijvoorbeeld het parcours in het klimpark af te leggen, hoog in de Bubbeljungle!

En wil je nog meer spanning en actie? Kinderen vanaf 5 jaar kunnen de strijd met elkaar aan bij de Lasergames. In het donkere Riool van BubbelJungle ga je muisstil op zoek naar je tegenstanders. Pas op voor de lichtstralen! Ook hélemaal te gek is BubbelGolf in the Dark.

Nieuw bij BubbelJungle: Tag & Run!
Een superleuk speel waar kinderen rennen en vliegen door de speeltuin, op zoek naar zoveel mogelijk lichten om te taggen met hun polsbandje.

Ben je nog een wat kleinere actieveling, dan kun je in een baby-, peuter- en kleutercorner, rondscheuren op driewielertjes, van de rollerglijbaan en niet te vergeten een ballenbak! En nog veel en veel meer.

Op doordeweekse dagen is er een speciaal Peutertarief voor kinderen t/m 3 jaar, buiten de schoolvakanties. Met binnenkomst voor 11.30 uur. En op maandag is er een knutseluurtje. Leuk!

Favoriet van onze kids is de pinguïnrace:

En er is ook nog een Kids Escape Room: de Octopoes!

Bezoek de website voor meer informatie en de openingstijden. Klik hiervoor op de roze web button.

Tip: Houd onze uitagenda in de gaten voor de meest actuele uitjes in en om Leiden. 

De Bubbeljungle

Vlasbaan 7

2352 AH Leiderdorp

Openingstijden Check de site via de roze button voor de actuele openingstijden.
Prijs Check de site via de roze button voor de actuele prijzen.
Mail direct

Mail direct naar De Bubbeljungle

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie in het LAM

Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Meivakantie Archeon

Prehistorie, de Romeinen en de Middeleeuwen. Je beleeft de geschiedenis deze meivakantie in Archeon!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief