Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leth’s Dance Zomerkamp

Gaaf zomerkamp vol dans, theater, muziek, zingen en meer van Lonneke van Leth Dance in Den Haag! 4-11 jr

Lonneke van Leth Dans presenteert ook in 2025 het Leth’s Dance Zomerkamp!

Wil jij de zomervakantie starten met een tof theaterkamp en een eigen voorstelling maken in een echt theater? Kom dan naar het Leth’s Dance Zomerkamp!

Op 21 en 22 juli 2025 krijgen kinderen van 4-6 jaar naast theater en dans ook knutselen, tekenen en kinderyoga. Natuurlijk bekijken we een dansvoorstelling, lunchen we gezellig samen en lezen we boekjes.

Van 23 tot en met 25 juli gaan kinderen van 7-11 jaar aan de slag met dans- en theaterlessen, muziek, beeldende kunst en zingen. Ze maken samen een eindpresentatie voor de ouders en ze bekijken een dansvoorstelling. Tussendoor doen ze aan yoga en chillen erop los!

Aanvang tussen 9:00-9:30, ophalen tussen 16:30-16:45.

Locatie: Theater De Vaillant, Hobbemastraat 120, 2526 JS Den Haag

Doe je mee?

Klik door via de roze button en meld je aan!

 

Leth's Dance Zomerkamp in Theater de Vaillant

Hobbemastraat 120

2526 JS Den Haag

Openingstijden Datum: 21 t/m 25 juli 2025. Aanvang tussen 9:00-9:30, ophalen tussen 16:30-16:45.
Mail direct

Mail direct naar Leth's Dance Zomerkamp in Theater de Vaillant

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Watersport Academy De Kaag kamp

De tofste watersportkampen op een unieke locatie. Mei-, zomer-, en herfstvakantie! 6-16 jaar.

Vlietland outdoorweek

Zeilen, klimmen, kanoën en nog veel meer outdoor plezier voor kids van 10 t/m 13 jaar!
Reserveer

Sportkamp in Leiden

Lekker sporten en andere activiteiten in de vakanties doe je met de toffe dagkampen van De Sportanen!

Ripcurl Surfcamps 7-17 jr

NOORDWIJK - Bij BeachBreak zijn er toffe surfkampen met en zonder overnachting. Have fun!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief