 
	Vakantie voetbalkamp
Twee of drie dagen samen voetballen en plezier maken bij de Haagse Voetbal Academie!
Tijdens de mei-, zomer- en herfstvakantie kun je bij de Haagse Voetbal Academie terecht voor dagen vol voetbal, voetbal en nog eens voetbal. Deze kampen worden gegeven bij SV Die Haghe in Den Haag.
Bij de voetbalkampen draait het om plezier, maar natuurlijk zorgen de trainers er ook voor dat alle deelnemers weer iets nieuws leren. Alle jongens en meisjes (met en zonder voetbalervaring) van 5-14 jaar zijn welkom!
Alle deelnemers worden op de eerste dag naar leeftijd ingedeeld in groepjes en vriendjes/vriendinnetjes worden bij elkaar ingedeeld.
Elk groepje krijgt voor de rest van het kamp een eigen trainer toegewezen, waarna elk groepje 2 of 3 dagen lang een circuitvorm met tien onderdelen afwerkt. De keepers krijgen elke ochtend speciale keeperstraining en zullen in de middag aansluiten bij de andere teams.
Ook leuk: elke deelnemer ontvangt in ieder geval een medaille en certificaat (en in de zomermaanden het HVA T-shirt)! Daarnaast zijn er per groepje prijzen voor beste speler, beste keeper en de Fair Play-prijs te winnen!
De mei- en oktoberkampen duren 2 dagen en de zomerkampen duren 3 dagen. Elke dag begint om 10 uur en eindigt om 16 uur (deelnemers slapen dus thuis). Voor gezonde voeding en drinken wordt gezorgd, inclusief dieetwensen.
Data 2025:
– Meivakantiekamp: 22 + 23 april
– Zomerkamp 1: 22 + 23 + 24 juli
– Zomerkamp 2: 26 + 27 + 28 augustus
– Herfstkamp: 21 + 22 oktober
Let op: vorig jaar zaten de kampen helemaal vol, wees er dus snel bij! Klik voor meer informatie en aanmelden op de roze button!
Haagse Voetbal Academie
Wijndaelerweg 9
2554 BZ Den Haag
Openingstijden
Data 2025: – Meivakantiekamp: 22 + 23 april – Zomerkamp 1: 22 + 23 + 24 juli – Zomerkamp 2: 26 + 27 + 28 augustus – Herfstkamp: 21 + 22 oktoberPrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs 
	Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden. 
	Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen! 
	Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau
Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden. 
	 
	 
	 
	 
	 
	