
Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
Open vanaf 15 april 2025!
Klaar voor spetterend speelplezier? Kom dan naar de nieuwe spetter- en speelweide Rivierenland in Madurodam! Kleine avonturiers kunnen zich hier hélemaal uitleven.
Spring over stroompjes, trotseer de speelbruggen en plons in het avontuur. Alsof je midden in het Nederlandse rivierenlandschap speelt!
Terwijl de kinderen heerlijk spelen, klimmen, klauteren en spetteren, leun je zelf lekker achterover bij een horecapunt of op een fijne zitplek in het park. Wat een leuke nieuwe attractie vol waterpret en avontuur!
Tip: kijk hier wat er nog meer te beleven is, met mooi én minder mooi weer, in Madurodam.
Klik door via de roze button voor info en tickets!
Rivierenland is open vanaf 15 april 2025!
Meer inspiratie


Meivakantie in het LAM
Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!
Meivakantie bij Boerhaave
Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!
Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pluktuinen en bloementips!
Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!