
Catamaran zeil- en surfkamp
Catamaranschool Zeehelden organiseert in de zomervakantie supergave kampen op de Wassenaarse Slag!
Kom naar Catamaranschool Zeehelden op het prachtige strand aan de Wassenaarse Slag en word ook een zeeheld!
In de zomervakantie organiseert Zeehelden supergave zeil- en surfkampen voor kinderen! Een week catamaran zeilen of golfsurfen met nog veel meer leuke en stoere activiteiten in en op het water, zoals bodyboarden, suppen en brandingkayakken. Op het strand doe je spellen en fun sports. Plezier gegarandeerd!
De ervaren Zeehelden instructeurs zorgen voor goede en veilige begeleiding.
Wanneer?
De zeil- en surfweken vinden plaats in de zomervakantie van maandag t/m vrijdag van 9:00 uur tot 17:00 uur.
De data voor het seizoen 2025 zijn de volgende:
21 juli t/m 25 juli
28 juli t/m 1 augustus
4 augustus t/m 8 augustus
18 augustus t/m 22 augustus
25 augustus t/m 29 augustus
De zeilkampen zijn voor kids vanaf 10 jaar oud. Deelname aan de surfkampen kan vanaf 8 jaar oud.
De surfkampen kunnen ook voor drie dagen (van maandag t/m woensdag) i.p.v. vijf dagen (maandag t/m vrijdag) worden geboekt.
Waar?
Bij Zeehelden aan de Wassenaarseslag in Wassenaar. Op ongeveer 10 minuten rijden van de A44.
Meer informatie en aanmelden voor zomerkamp Catamaranschool Zeehelden kan via de roze button.
Tip: Je vindt op Kidsproof.nl nog véél meer leuke uittips! Of kijk bij onze zusjes: Kidsproofvakantie.nl voor de leukste overnachtingsadresjes in Nederland & Kidsproofplus.nl met eropuit-tips voor kinderen met een extra zorgbehoefte.
Catamaranschool Zeehelden
Wassenaarseslag
2242 PG Wassenaar
Openingstijden
De surf- en zeilweken vinden plaats in de zomervakantie, van maandag t/m vrijdag, van 9:00 uur tot 17:00 uur: 21 juli t/m 25 juli, 28 juli t/m 1 augustus, 4 augustus t/m 8 augustus, 18 augustus t/m 22 augustus, en 25 augustus t/m 29 augustus. Zie website voor meer info.Prijs
Surfkamp vanaf 225,- De kosten voor de zeilkampen bedragen € 460,- per week. Dit is inclusief al het benodigde materiaal, de dagelijkse lunches, tussendoortjes en drinken, en een afsluitend pizzafeest.Meer inspiratie


Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
Trekkertrek Familiedag Koudekerk a/d Rijn
Een dag vol spektakel, muziek, trekkers en heel veel kinderplezier!
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!Blogs & inspiratie
Alle blogs
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!