Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kantjil en de tijger (8+)

Een muzikale en poëtische zoektocht naar familiegeschiedenis en moed

21 november 2025 | Leidse Schouwburg, Leiden

Een oma met een laatste wens. Haar dappere kleindochter Indra. En het slimme dwerghertje Kantjil, dat niet groot is maar wel de zwarte band heeft. Samen reizen ze door een verborgen familiegeschiedenis: episch, spannend, ontroerend en met Indische humor.

Wanneer oma Billy ziek wordt, verzamelt de familie zich om afscheid te nemen. Maar oma heeft nog één laatste wens en die zet alles op z’n kop. Indra besluit haar te helpen en belandt, samen met Kantjil, in een magische en confronterende zoektocht naar het verleden. Kun je te jong zijn om de geschiedenis van je eigen familie te begrijpen? Of juist te oud om er nog mee in het reine te komen?

Waarom wil je dit niet missen?

✓ Een ontroerend verhaal over familie, verleden en moed

✓ Een avontuurlijke familievertelling met Indische humor en wijsheid

✓ Live muziek door het voltallige Oorkaan Ensemble

 

Klik op de roze button voor meer informatie over deze voorstelling.

Klik hier voor een overzicht van alle familievoorstellingen in Leiden.

Vrijdag 21 november 2025 19:30 uur

Leidse Schouwburg

Oude Vest 43

2312 XS Leiden

Mail direct

Mail direct naar Leidse Schouwburg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Familie Audiotour Leiden

Waarom heet Leiden de 'Stad van Ontdekkingen'? Ontdek in deze gratis audiotour voor families!

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Kom deze zomer ook lekker jumpen!
Reserveer
Nieuw

Kwekerij de Bloemkanjers

Bloemen plukken, spelen en dieren knuffelen op de zorgkwekerij in Rijnsburg. Kom ook gezellig langs!

Zomertekenschool Marije Tolman

Teken, ontdek en droom weg bij het Kinderboekenmuseum deze zomervakantie!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..