
Cellobende (4+)
Muzikale familievoorstelling in de Leidse Schouwburg in de herfstvakantie tijdens Kastanjerrr Festival.
23 oktober 2025 | Leidse Schouwburg, Leiden
Acht cellisten die samen de wondere wereld van volwassenen onderzoeken – dát is Cellobende! In deze muzikale familievoorstelling van Cello Octet Amsterdam wordt het gedrag van grote mensen bekeken door de ogen van een kind.
Met muziek, spel en een flinke dosis fantasie komt er een wereld vol dromen, afspraken, regels én gekke gewoontes tot leven. Een voorstelling die klein én groot raakt.
Waarom wil je Cellobende zien?
✓ Muziektheater met maar liefst acht cellisten op het podium
✓ Voor kinderen vanaf 4 jaar en hun (groot)ouders
✓ Een verrassende blik op de wereld van volwassenen
✓ Onderdeel van het Kastanjerrr Theaterfestival
Cellobende is onderdeel van het Kastanjerrr Theaterfestival in de Leidse Schouwburg. Ontdek het hele programma hier: Kastanjerrr Theaterfestival
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en om je kaarten te reserveren.
Data:
- donderdag 23 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Leidse Schouwburg
Oude Vest 43
2312 XS Leiden
Openingstijden
do 23 okt 2025 14.30 uurPrijs
zie website via roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie


Kidsproof Buitenbeestfeest
Kom naar het gratis Kidsproof Buitenbeestfeest in Park Matilo voor een avontuurlijke middag buiten.
Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Kabouterfeest op de kinderboerderij
Kom naar het grote gratis Kabouterfeest bij Kinderboerderij Merenwijk! Met leuke gratis activiteiten.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!