Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nieuw: Jungle Safari KidsZoo!

Nieuw bij KidsZoo: de Jungle Safari! Kom langs in deze fijne indoor speeltuin in Noordwijkerhout.

In de meivakantie is deze superleuke en schone indoor speeltuin in Noordwijkerhout een te gek uitje. Kom lekker uit razen in een speelparadijs van 2.000 m2!

Er is voor iedereen van 1 -12 jaar wel wat leuks bij KidsZoo, zoals de Tubby Slide, Trampolineveld, Klimvulkaan, Ballendouche, Playzone (jungle), Mega Legohoek, een Peuterzone en nog veel meer.

NIEUW bij KidsZoo: de Jungle Safari!

Stap in… start de motor… en rijd dwars door de jungle! Overal blije gezichtjes, ronkende motortjes en kleine avonturiers die op ontdekkingstocht gaan.

Tijdens de safari rijden de kids in hun eigen dierenauto. Kies jij voor een stoere tijger, een snelle zebra, een coole krokodil of een lange giraffe?

Onderweg kom je oog in oog te staan met wilde dieren… Zie je de gorilla tussen de bomen?
 Hoor je de apen slingeren?
 Spot jij de papegaaien, toekans, giraffe, olifant of zelfs een pandabeer?

Met echte jungle geluiden op de achtergrond – ritselende bladeren, krekels en dierengeluiden – voelt het alsof je midden in de jungle bent beland! Voor slechts €1 maak je al een safari-rit!

En meer

En speel Tag & Run! Een superleuk interactief spel waarbij kinderen op avontuur gaan in de speeltuin, op zoek naar lichten om te taggen met hun polsbandje. Hoe meer lichten je raakt, hoe hoger je score! Het spel biedt een combinatie van actie, plezier en competitie.

Ook een fijne plek voor ouders

Echt heel fijn: voor papa’s en mama’s is er altijd een tafel om aan te zitten. Ook is er WiFi om tussendoor nog dat mailtje te sturen en voor de hongerige momentjes is er keuze uit veel lekkere hapjes en drankjes.

Tip: Wist je dat je bij KidsZoo ook je partijtje kan vieren? Leuk voor na de vakantie, kom nu alvast kijken of jij je feestje hier wilt vieren!

Klik door via de roze button, reserveer en neem alle kinderen mee naar KidsZoo!

KidsZoo

Pletterij 3

2211 JT Noordwijkerhout

Mail direct

Mail direct naar KidsZoo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Sportkamp van de Sportanen

Doe in de mei- en zomervakantie mee met het Sportkamp van De Sportanen! Met vriendenkorting!

Mini Jumpin’

Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Reserveer

Meivakantie Naaidagen | kids en tieners

Creatieve naaidagen in de meivakantie bij Atelier Kleurstof in Leiden.

Japanse Kinderdag

Vier de Japanse Kinderdag en leer over de betekenis van de koikarper in Wereldmuseum Leiden!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek

Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

De Mond van Leiden voor kinderen

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!