Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dikkie Dik & Dirk Scheele (2+)

Beleef samen met Dikkie Dik en Dirk een muzikaal avontuur vol poezenstreken in de Stadsgehoorzaal!

Zaterdag 23 januari 2027 | Stadsgehoorzaal Leiden

Dikkie Dik is met zijn rode vacht en ondeugende oogopslag het icoon uit de bekende prentenboeken van Jet Boeke. Op 23 januari in de Stadsgehoorzaal dansen Dikkie Dik en Dirk de poezendans, spelen ze verstoppertje en drinken ze limonade met prik. Het is een feest voor de allerkleinsten. Zing, spring en miauw mee!

Over Dirk Scheele

Al 30 jaar weet hij nieuwe generaties kinderen te raken met zijn aanstekelijke liedjes over elk denkbaar thema – en dat doet hij nog altijd, met volle zalen en echte verbinding met het jonge publiek. In totaal bereikte hij inmiddels bijna een miljoen kinderen, en dat aantal groeit elk jaar verder. Op YouTube volgen 85.000 abonnees zijn avontuurlijke series, en Ik loop als een beer is met ruim 6 miljoen streams op Spotify een ultieme publieksfavoriet.

Voor zijn indrukwekkende oeuvre ontving Dirk de allereerste Buma Kindermuziekprijs. Daarnaast werd hij koninklijk onderscheiden voor zijn jarenlange inzet voor goede doelen. In opdracht maakte hij liedjes met een boodschap, voor o.a. Dettol, Oogfonds, KWF, 3FM en Voetjebal.

Op onze uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Stadsgehoorzaal Leiden

Breestraat 60

2311 CS Leiden

Prijs € 17,50
Mail direct

Mail direct naar Stadsgehoorzaal Leiden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Halloween Jumpin’

Kom jumpen met enge muziek, spannende versiering en heel veel spooky vibes bij Jumpin' Noordwijk!

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

Karaoke met kinderen

NIEUW bij de Bubbeljungle in Leiderdorp: Karaoke voor jong en oud! Ook leuk voor je feestje!

De Kleine Prins (8+)

Een familiemusical vol muziek en prachtige projecties in de Leidse Schouwburg.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Sinterklaas intocht en uitjes 2026 in Leiden en omgeving

Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij met je kinderen? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!

Griezelig leuk Halloween met kinderen in Leiden, Bollenstreek, Voorschoten en het Groene Hart

Brrr… Halloween komt eraan! Tijd voor pompoenen, verkleedpartijen, spooktochten en trick-or-treat. In Leiden, de Bollenstreek, Voorschoten en het Groene Hart zijn in oktober 2026 weer heel wat griezelig leuke activiteiten voor kinderen. Wij zetten de leukste voor je op een rij!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.