Workshop calavera maken
Maak je eigen kleurrijke calavera van blik in Wereldmuseum Leiden in de herfstvakantie!
11 oktober t/m 25 oktober 2026 | Wereldmuseum Leiden
Tijdens de herfstvakantie kan je de Dag van de Doden, Día de los Muertos, beleven in het Wereldmuseum Leiden. Bij dit Mexicaanse feest zie je overal kleurrijke schedels en skeletten. Deze heten calaveras.
En die kan je samen met je kind zelf maken! Tijdens deze workshop maak je een kleurrijke calavera van blik. Versier het blik helemaal in jullie stijl.
Een leuke manier om kennis te maken met de kleurrijke tradities van Día de los Muertos!
Praktische informatie
Voor wie: 6+, vanaf 4 jaar samen met een volwassenen
Wanneer: 11 oktober t/m 25 oktober
Tijd: 12:00 tot 16:00 uur, inloop tot 15:30 uur
Prijs: gratis met een museumticket
Wil je weten wat er nog meer te doen is bij Wereldmuseum Leiden in de herfstvakantie? Check het gehele programma!
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle informatie en tickets.
Lees ook onze blog: De wereld in een museum: dit doe je met kids in Wereldmuseum Leiden
Van de Wilde Bus tot Feest op Zondag en van kinderyoga tot een echt verjaardagsfeest. Dit museum in de Leidse binnenstad is een feestje om met je kinderen te bezoeken.
Lees verder Lees verderLijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Herfstspeurtocht met kinderen
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze speurtocht van Dunea!
Djumbala! (2+)
Een warm familieconcert van Oorkaan vol bijzondere klanken en ritmes.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Wat is er te doen in Leiden met kinderen deze herfstvakantie?
Hoera herfstvakantie! Lekker er op uit met het gezin. Er zijn heel veel leuke herfstactiviteiten voor kinderen in en om Leiden. Van Pikachu tot Halloween en van theaterfestivals tot een herfstspeurtocht. Veel plezier!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.