Blogs & inspiratie
Feestje in de Boulderhal
Gepubliceerd op 22 mei 2024
Wat een leuk feestje hebben we gehad bij Boulderhal Kunststof in Leiden! Lees hier onze ervaring.
Dochter Elin werd 9 jaar en wilde heel graag klimmen met haar partijtje. En dat kan heel leuk bij Boulderhal Kunstsof in Leiden! Bij binnenkomst is de sfeer direct heel relaxed. Een gezellige bar met koffiehoek waar je ook allerlei lekkere gerechten kunt bestellen, fijne loungebanken en natuurlijk volop klimmuren; het ziet er echt leuk uit.

Na het omkleden in de kleedkamer krijgen de feestgangers uitleg over boulderen, de handigheidjes en de regels. Boulderen is klimmen en klauteren zonder touwen en gordels. Je volgt routes in verschillende kleuren. Iedere kleur staat voor een moeilijheidsgraad. De klimroutes zijn soort puzzels die je oplost met kracht, denkwerk en techniek.

Deze blauwe route heeft Elin gehaald; yeah! Iedereen kan zelf een route klimmen; er zijn er genoeg in de hal. Zo hoef je dus niet op elkaar te wachten. Wel is het leuk om bij elkaar te kijken, dat deden ze dan ook volop. ”Heb je deze al gedaan, is echt supervet!”.

Zusje Mila was eigenlijk nog te jong om mee te mogen doen (minimum leeftijd is 8 jaar), maar mocht het ook proberen en kan het stiekem best goed! En ik ben vooral erg blij dat er een dikke zachte mat onder ligt:-).

Na een uurtje klimmen en klauteren staat een tafel klaar met limonade en chips (ps; je kunt ook voor taart kiezen). Daar hebben ze wel zin in! En als je wilt, klim je gewoon nog een paar routes. Echt superrelaxed, actief en vooral erg leuk! Zelfs zo leuk, dat de jongen van het feestje veel vaker wil gaan boulderen en lessen gaat volgen. Want dat kan hier ook!
Kijk snel als je meer wilt weten over een kinderfeestje bij Boulderhal Kunststof Deze link opent in een nieuwe tab of bij de jeugdlessen boulderen Deze link opent in een nieuwe tab. Of kom gewoon een keer samen met je kind naar Boulderhal Kunststof in Leiden: Deze link opent in een nieuwe tabaanrader!
groet, Jantine
Lees ook:
Alle blogs
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.Favoriete uitjes & adressen
Vleesetende Planten Show
Kasteeluitje Duivenvoorde mét voorstelling
Dwalen door het Maisdoolhof
Met de kids naar Den Haag!
Monstermysterie in het RMO
Expeditie NEXT Den Haag
De Pieterskerk in Leiden
Zomer bij Adventure City Rotterdam
Watertuin en workshops Rijksmuseum Boerhaave
Kidsproof Buitenbeestfeest
Storm Aquapark Leiden
CORPUS UNLOCKED
Meer inspiratie
Rangerdag 2026
Voer stoere rangeropdrachten uit en ontdek de natuur tijdens deze dag in Nationaal Park Hollandse Duinen!
DUO-deal vakantiekorting bij Virtuorium
Een uur vol VR-actie bij Het Virtuorium met DUO korting voor kids van 9+
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
Wereldmuseum Leiden zóveel te ontdekken
Tijd voor Papoea, prachtig museum, workshops en Raksha Bandhan!
Vleesetende Planten Show
Bewonder spectaculaire vleesetende planten én doe mee aan leuke activiteiten bij Hortus botanicus Leiden
CORPUS Kids Academy – Het lijforkest van Sanne Wevers
Op 29 augustus komt olympisch kampioene Sanne Wevers naar CORPUS 8+ gratis
Expeditie NEXT Den Haag
Doe mee aan proefjes, spellen en wetenschapsshows op Expeditie NEXT op het Lange Voorhout. Gratis!