Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Gepubliceerd op 6 september 2024

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

We mochten voor jullie een leuk adresje bij ons op de website uitproberen. Renzy Deze link opent in een nieuwe tabverhuurt supertoffe volledig elektrische Renault Twizy’s. Je gaat dus geruisloos en duurzaam op pad. Een ideaal uitje voor een gezin met 2 kinderen.

Speciaal voor gezinnen is er de familie tour. Met 2 autootjes ga je de weg op. Elk met éen volwassene achter het stuur en een kind achterin. De achterbank hoeft zich niet te vervelen want ze krijgen een toffe foto speurtocht mee. En het leukste: ze hebben walkie talkies om met elkaar te overleggen, of te zingen, of grappen te maken… De walkie talkies kunnen wel 7 kilometer overbruggen. Handig als iemand de afslag mist 😉

Verdwalen gebeurt je niet zo snel, want de voorgeprogrammeerde GPS route geeft duidelijk aan waar je heen moet. Allemaal leuke binnendoor weggetjes langs toffe plekken in Noordwijk. Regelmatig komt er uit de speakers in de auto een verhaal over de omgeving, leuke weetjes maar ook clues die je helpen je puzzeltocht op te lossen! Goed opletten dus!

Er werd ook goed op ons gelet, we hadden heel wat bekijks. We reden zonder ramen dus je hebt direct contact met je omgeving, je ruikt de lavendel waar je langs rijdt (ja er zijn lavendelvelden in Noordwijk, echt waar!). Zo konden we de herten die we in de duinen zagen ook extra goed zien! Mijn zoontje riep toen we ze zagen “nu ben ik helemaal blij dat ik meegegaan ben!”

We hebben onze kleine auto vriend twee keer geparkeerd om even uit te stappen. Natuurlijk hebben we een bezoek aan het strand gebracht. We boften met het weer dus het werd een terrasje bij Tulum.

En tot slot even gespeeld aan de Langevelderslag bij Nederzandt, die hebben toch een toffe speeltuin voor de deur! Een paradijs voor de kinderen.

Maar we reden ook langs Berg & Dal (pannenkoeken!) waar je aan de overkant een kabouterpad hebt, ga je met jongere kinderen dan is dat zeker een aanrader om te stoppen. De foto speurtocht hebben de kinderen tot een goed einde gebracht, het leverde de code van de schatkist op…

…met een mooie beloning aan het eind van deze gps tour met kinderen!

Praktisch
Renzy zit in Lisse, het startpunt van je tour met het gezin. Je krijgt goede uitleg, de auto’s rijden makkelijk met een automaat en zijn volledig elektrisch en goed opgeladen. Wij zijn ongeveer 3 uur onderweg geweest. Je kunt de route voor gezinnen in 1,5 – 2 uur rijden en hebt dus nog tijd om even te stoppen onderweg. Vanaf 4 jaar is deze tocht leuk om met kinderen te doen. Voor de verschillende leeftijdsgroepen zijn er bijpassen foto speurtochten. De tours van Renzy kunnen geboekt worden vanaf februari t/m eind november.

Klik even door via de roze button hieronder voor alle belangrijke informatie, kosten en natuurlijk om jouw gps tour met gezin te reserveren! Miep, miep, zoof…

Veel plezier! KLik door via de roze button en reserveer jouw avontuur!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Meer inspiratie

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

KidsPark

Springen, klimmen, glijden, disco dansen, voetballen of op een vette hindernisbaan spelen!

Ga je mee op Sprookjesreis?

Beleef een magisch avontuur deze meivakantie in het Kinderboekenmuseum. Masterclasses, workshops en meer!

Meivakantie bij Boerhaave

Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

Nu te zien: Anaïs López!

Nieuw: Anaïs López - de Schildpad en de Monnik in Japanmuseum SieboldHuis. Met kinderactiviteiten!

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) moederdag-uitje!

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief