Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

De leukste kerstmarkten met kids in en om Leiden en Den Haag!

Gepubliceerd op 19 december 2023

Vrolijke kerstliedjes zingen, levende kerststallen, genieten van warme chocolademelk mét slagroom natuurlijk, knapperende vuurtjes, leuke kerstworkshops... Het is weer kerstmarktentijd!

We hebben héle toffe kerstmarkten en lichtjestochten Deze link opent in een nieuwe tab met kids in de regio’s Leiden en Den Haag voor je opgezocht. Weet jij nog een gezellige kerstmarkt voor kinderen? Geef het door via leiden@kidsproof.nl Deze link opent in een nieuwe tab!

Nostalgische Kerstmarkt – Leiden Deze link opent in een nieuwe tab
Leiden maakt van de winter een warme en sfeervolle tijd tijdens de Winter Wonder Weken Deze link opent in een nieuwe tab. Dan kan een kerstmarkt natuurlijk niet ontbreken! Van 13 t/m 17 december kun je struinen langs van allerleichaletjes met mooie hebbedingetjes, heerlijke lekkernijen en natuurlijk Glühwein en warme choco.

Kerstsfeertje bij ’t Geertje – Zoeterwoude Deze link opent in een nieuwe tab
De gezellige boerderij maakt er op zondag 17 en 24 december december echt een kerstfeestje van. Compleet met snurkende kerstman, muzikale groepen, de levende kerststal, vuurkorven, de ambachtelijke kunsten van de klompenmaker en smid en een minimarkt met verschillende stands voor de jaarlijkse kerstinkopen. En niet te vergeten de vele kinderactiviteiten! Binnen en buiten, dus ook leuk met sneeuw of regen.

Ook heel gezellig wordt het bij kerst bij Kasteel Keukenhof  Deze link opent in een nieuwe tab op 16 en 17 december. Met kraampjes, muziek, activiteiten en allerlei lekkers. 

In Park Rusthoff in Sassenheim maak je op 16 december een Kerstwandeling Deze link opent in een nieuwe tab. Ga ruim 2000 jaar terug in de tijd en beleef het bijzondere kerstverhaal.

In Park Matilo vier je zondag 17 december het Romeins Kerstfeest: Saturnalia! Deze link opent in een nieuwe tab Het is gratis en iedereen is welkom om Romeinse hapjes te proeven en te genieten van de vuurtjes en gezeligheid.

Royal Christmas Fair – Den Haag Deze link opent in een nieuwe tab
Op het Lange Voorhout beleef je van 7 t/m 23 december de ultieme kerstsfeer. Met vuurtjes, (kinder)koren, culturele activiteiten, voorstellingen en natuurlijk de Kerstman!

Hofkwartier Wintermarket – Den Haag  Deze link opent in een nieuwe tab
Het Hofkwartier is er lekker vroeg bij dit jaar. Op zondag 10 december tref je er gezellige kraampjes en houten huisjes in Haags Historische stijl vol met leuke cadeaus, mode, accessoires en lekkers!

Wintermarkt Muzee – Scheveningen Deze link opent in een nieuwe tab
Beleef een gezellige middag op zaterdag 16 december bij Muzee. Geniet van een gratis gezinsworkshop en gratis soep. Bij de kraampjes scoor je Scheveningse souvenirs en prodcuten van Scheveningse kunstenaars.

Kerstmarkt Emma’s Hof – Den Haag Deze link opent in een nieuwe tab
Kom voor een gezellig zondagmiddag op 17 december naar Emma’s Hof. Je vindt er kraampjes met zelfgemaakte spullen, luistert naar muziek, geniet van de lichtjes en smult van wintereten. Natuurlijk is er ook glühwein en warme choco.

Je vindt deze kerstmarkten en nog veel meer toffe activiteiten met kids in onze Kidsproof Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab.

Veel plezier!

Lees ook:

Alle blogs

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Meer inspiratie

Meivakantie bij Boerhaave

Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Nu te zien: Anaïs López!

Nieuw: Anaïs López - de Schildpad en de Monnik in Japanmuseum SieboldHuis. Met kinderactiviteiten!

KidsPark

Springen, klimmen, glijden, disco dansen, voetballen of op een vette hindernisbaan spelen!

Ga je mee op Sprookjesreis?

Beleef een magisch avontuur deze meivakantie in het Kinderboekenmuseum. Masterclasses, workshops en meer!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) moederdag-uitje!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief